Zakupy powyżej 50zł = DOSTAWA GRATIS! (do Paczkomatu InPost i Orlen Paczką)    bezpiecznydzieciak@stamal.pl     Polub nas     666160100 (pn-pt, 8:00-16:00)

Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bramki przykręcane

( ilość produktów: 12 )

Okres raczkowania i nauki chodzenia, to bardzo ważny etap w życiu dziecka. Wtedy szczególnie pomyśl o bezpieczeństwie i zabezpiecz te obszary, które mogłyby być niebezpieczne dla małego odkrywcy. Bramki przykręcane świetnie sprawdzą się właśnie do zabezpieczenia schodów i pomieszczeń przed dostępem małych dzieci.

Bramka przykręcana nie potrzebuje i nie posiada progu. Dzięki temu świetnie nadaje się do zamontowania na szczycie schodów. Z drugiej strony, warto pamiętać, że do bramki przykręcanej nie można przymocować rozszerzeń. Dobrze jest o tym pamiętać mierząc szerokość przejścia i wybierając konkretny model bramki przykręcanej. Warto też wybrać model z samozamykaczem - to taki system automatycznego zamykania. Wystarczy, że puścisz furtkę w dowolnym ułożeniu a bramka zamknie się już sama.

Bramki, jakie mamy w ofercie bardzo często możesz otwierać w dwie strony. Jeśli jednak nie potrzebujesz takiej funkcjonalności, wówczas możesz zablokować jeden kierunek załączonym stoperem. Ze względów bezpieczeństwa radzimy aby bramka zamontowana na szczycie schodów właśnie nie otwierała się w kierunku schodów, a jedynie w kierunku przeciwnym. Taka konfiguracja znacząco zmniejsza ryzyko groźnego upadku w momencie gdy furtka jest otwarta.

pixelpixelpixelpixel