Zakupy powyżej 50zł = DOSTAWA GRATIS! (do Paczkomatu InPost i Orlen Paczką)    bezpiecznydzieciak@stamal.pl     Polub nas     666160100 (pn-pt, 8:00-16:00)

Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nocniki i WC

( ilość produktów: 3 )

Dziecięcy nocnik wyglądający jak miniaturowy sedes to świetny pomysł, wspaniała "rozgrzewka" nim maluszek będzie dostatecznie duży aby korzystać z WC tak jak dorośli. Zarazem, taki nocnik jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego plastiku, posiada też wewnątrz mniejszy, specjalny zbiornik na ehm... zawartość - to bardzo ułatwia opróżnianie i zachowanie czystości i higieny. Jeśli maluszek dopiero przestawia się z etapu pieluch na nocnik, to taki nocnik o poważnym, dorosłym kształcie będzie wspaniałą motywacją aby wreszcie zrezygnować z pieluszki.

Jeśli zaś jesteście z dziećmi w dłuższej trasie czy też na wakacjach i trzeba pilnie skorzystać z niekoniecznie całkiem czystej ubikacji... polecamy jednorazowe nakładki na sedes - proste i skuteczne rozwiązanie tak częstego problemu! Chodzi przecież o komfort a także o  higienę i bezpieczeństwo. Szczególnie przyda się w trakcie podróży pociągiem, ale też w toaletach na stacjach benzynowych. Co ważne, takie nakładki swoim rozmiarem nadają się też dla starszego rodzeństwa czy rodziców. Rozmiar nakładek jest dopasowany do wymiarów typowych desek sedesowych, zaś waga i wzrost dziecka czy dorosłego w tym wypadku nie mają żadnego znaczenia.

pixelpixelpixelpixel