Zakupy powyżej 50zł = DOSTAWA GRATIS! (do Paczkomatu InPost i Orlen Paczką)    bezpiecznydzieciak@stamal.pl     Polub nas     666160100 (pn-pt, 8:00-16:00)

Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Do łóżeczka

( ilość produktów: 6 )

Jeśli Twoje maleństwo nie śpi już w łóżeczku dla niemowląt, nadal troszczysz się o jego bezpieczeństwo, nie chcesz też aby przypadkiem spadło ze swojego "dorosłego" łóżka. Jeśli maluszek w trakcie snu często przerwaca się z boku na bok, ryzyko jest jeszcze większe. Tutaj świetnie sprawdzą się barierki do łóżku. Barierki w naszej ofercie zaskakują bardzo prostym montażem, są też bardzo solidnie wykonane, cechuje je stonowane ale bardzo stylowe wzornictwo.

Ponadto, dla wielu dzieci, barierka automatycznie kojarzy się z większym bezpieczeństwem i komfortem. Nawet jeśli barierka może już wydawać się niekoniecznie potrzebna, warto ją pozostawić chociaż jeszcze przez jakiś czas.Zarazem warto pamiętać, że barierka nie działa jak bramka zabezpieczająca - tj. nie służy do zablokowania dziecku celowego wyjścia z łóżka. Barierka przede wszystkim chroni przed przypadkowym upadkiem w trakcie snu.

pixelpixelpixelpixel