Zakupy powyżej 50zł = DOSTAWA GRATIS! (do Paczkomatu InPost i Orlen Paczką)    bezpiecznydzieciak@stamal.pl     Polub nas     666160100 (pn-pt, 8:00-16:00)

Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Termosy

( ilość produktów: 24 )

Termosy, lunchboksy i kubki termiczne mają szerokie zastosowanie. Nadają się do gorącej kawy i herbaty, czy też prawdziwego obiadu "w locie". Prosta ale bardzo solidna konstrukcja pozwala długo zachować temperaturę. Mogą to być też schłodzone soki i napoje czy (w przypadku lunchboksów) konkretne porcje orzeźwiających lodów - produkty te bardzo skutecznie długo utrzymają zarówno jak i nisko temperaturę.

Sportowe kubki termiczne świetnie sprawdzą się nawet gdy niska/ wysoka temperatura nie ma dużego znaczenia - ale użycie ich, pomaga ograniczyć generowanie odpadów. Waśnie! używanie używanie termosów, kubków termicznych i lunchboksów to mniej plastiku w koszach, gdyż wówczas naturalnie rezygnujemy przynajmniej z części jednorazowych naczyń. Jednorazowo można ten fakt łatwo przeoczyć, ale w dłuższym okresie czasu ma to duże znaczenie. Ponadto, bardzo wysoka jakość termosów, lunchboksów i kubków termicznych w naszej ofercie sprawdza, że będą Ci służyć w świetnej formie przez długie lata, co również pomaga środowisku naszej planety.

pixelpixelpixelpixel