Zakupy powyżej 50zł = DOSTAWA GRATIS! (do Paczkomatu InPost i Orlen Paczką)    bezpiecznydzieciak@stamal.pl     Polub nas     666160100 (pn-pt, 8:00-16:00)

Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Do doniczki

( ilość produktów: 2 )

Jeśli też masz w domu rośliny doniczkowe, na pewno wiesz, że ziemia w doniczce często przyciąga uwagę zwierzaków i małych dzieci. Chcesz przecież uniknąć sytuacji gdy kot lub pies wykopie większość ziemi z doniczki i rozniesie ją po całym salonie czy kuchni. Jeśli zaś raczkujący brzdąc celowo dorwie się do ziemi w doniczce, może być to nawet groźne dla jego zdrowia.

Zabezpiecz rośliny doniczkowe w swoim domu! W ofercie mamy osłony ziemi w doniczkach. To bardzo proste i praktyczne rozwiązanie. Ażurową osłonę przycinasz do odpowiedniego wymiaru i mocujesz do ziemi specjalnymi kołkami - podobnie jak metalowe "śledzie" używane w turystycznych namiotach.Ażurowa konstrukcja plastikowych osłon sprawia, że nie trzeba ich zdejmować w celu podlania roślinki. Zaś plastik jest na tyle miękki, że w razie potrzeby bez trudu przytniesz osłonę zwykłymi nożyczkami. Z kolei jest dostatecznie wytrzymały i w efekcie odporny na pazury zwierzaków i paznokcie dzieci.

pixelpixelpixelpixel