Zakupy powyżej 50zł = DOSTAWA GRATIS! (do Paczkomatu InPost i Orlen Paczką)    bezpiecznydzieciak@stamal.pl     Polub nas     666160100 (pn-pt, 8:00-16:00)

Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza

( ilość produktów: 3 )

Odpowiednia wilgotność powietrza jest jeszcze ważniejsza gdy w domu są małe dzieci, gdyż najmłodsi gorzej reagują na zbyt suche powietrze. Warto też wiedzieć, że odpowiednio nawilżone powietrze ułatwia zasypianie i poprawia komfort snu. Zdecydowanie odradzamy mokry ręcznik na gorącym kaloryferze - to pozorne rozwiązanie okazuje się okropnie nieskuteczne a nawet szkodliwe. Polecamy nawilżacze powietrza - warto wybrać nowoczesną technologię. Dobry nawilżacz powinien też mierzyć na bieżąco wilgotność powietrza - gdyż zbyt duża wilgotność również jest szkodliwa i groźna dla zdrowia.

Oprócz nawilżenia powietrza, coraz ważniejsze staje się też jego oczyszczanie. Coraz częściej powietrze na zewnątrz jest bardzo złej jakości, wówczas samo przewietrzenie mieszkania nie rozwiąże problemu. Dlatego też polecamy oczyszczacz powietrza. Wyposażony w wymienny filtr potrafi zebrać i skutecznie zneutralizować ogromną większość zanieczyszczeń w powietrzu.

pixelpixelpixelpixel