Zakupy powyżej 50zł = DOSTAWA GRATIS! (do Paczkomatu InPost i Orlen Paczką)    bezpiecznydzieciak@stamal.pl     Polub nas     666160100 (pn-pt, 8:00-16:00)

Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bramki rozporowe na schody

( ilość produktów: 19 )

Gdy Twój maluszek uczy się chodzić, albo dopiero energicznie raczkuje, pomyśl o jego bezpieczeństwie i zabezpiecz te obszary, które mogłyby być dla niego groźne. Bramki rozporowe świetnie sprawdzą się właśnie do zabezpieczenia pomieszczeń przed dostępem małych dzieci.

Rozporowa konstrukcja umożliwia zamontowanie dodatkowych rozszerzeń, które jeszcze bardziej zwiększą maksymalną szerokość przejścia jakie zabezpieczy takie przejście. Zarazem, warto pamiętać, że taka bramka posiada próg, nie należy więc montować jej na szczycie schodów, aby uniknąć upadku w razie potknięcia się o próg. Niektóre modele posiadają w miejscu progu specjalny fluorescencyjny, tj. świecący w ciemności pasek, który pomaga uniknąć przykrych wypadków.

Większość bramek w naszej ofercie możesz otwierać w obu kierunkach, jak też zablokować wybrany kierunek załączonym odpowiednim stoperem. Ponadto, wiele trochę droższych modeli posiada samozamykacz, tj. system automatycznego zamykania. Wystarczy po prostu puścić furtkę w dowolnym ułożeniu, bramka zamknie się sama, automatycznie.

pixelpixelpixelpixel